Pulēts betons - Superconcretefloors™

Betona apstrade

Betona grīdas pulēšana

Betona pulēšana - Superconcretefloors™ ir jauna grīdas apstrādes koncepcija, kas padarīs jūsu jau esošo vai jauno betona grīdu vairāk nekā tikai izturīgu vai ilgi lietojamu. Superconcretefloors™ tehnoloģija ir vienkārši ģeniāla. Grīdas apstrādes mašīnas un dimanta instrumenti slīpē un pulē betona grīdas, noņemot virsējo kārtu un padarot betonu vēl stiprāku. Rezultātā tiek iegūtas vēl izturīgākas, nedilstošas un skaistas grīdas. Betona grīdas ierīkošanas sākotnējās izmaksas ir tādas pašas, vai pat zemākas par tradicionālajiem grīdas segumu risinājumiem, bet zemās uzturēšanas izmaksas un ilgāks kalpošanas laiks parāda, ka pulēts betons ir izdevīga investīcija. Kalpošanas izmaksas ir par 60% mazākas nekā tradicionālajiem grīdas segumiem. Pulēta betona grīda ir piemērota gandrīz jebkurai videi – sākot ar smagās ražošanas, tirdzniecības un noliktavu telpām, līdz birojiem un dzīvojamām telpām. Jūs vienkārši iegūsiet elegantu grīdu!
Praktiskums.
Pulētai betona grīdai ir augsta cietība un nodilumizturība. Nav tendences seguma atslāņojumam, jo seguma kā tāda nav. Pamata iemesls tam, kādēļ daudzi noliktavu īpašnieki un mazumtirdzniecības objektu īpašnieki izvēlas pulēto betonu, ir tā vienkāršā apkalpošana. Pulētās betona grīdas ir ne tikai viegli tīrīt, pielietojot parasto mitro uzkopšanu, tās arī ir diezgan izturīgas, un uz tām nepaliek pēdas no autokrāvēju riteņiem, kā arī traipi no eļļas un dažādām ķimikālijām. Pateicoties pulētajam betonam, vairs nav nepieciešamas mastikas un segumi, kā arī ar tiem saistītie darbi, laiks un finansu izdevumi. Pulētā betona kalpošanas laiks ir ilgāks nekā vinila vai pilnveidotām podiņa flīzēm. Šāda grīda uz ilgu laiku saglabās savu spīdumu, un tai praktiski nebūs nepieciešama kopšana, bet tās dzīves cikls ir pielīdzināms ēkas ekspluatācijas termiņam. Pulētajam betonam ir nepieciešama tikai atkārtota pulēšana reizi piecos-desmit gados. Bez tam, dīkstāves laiks, kurš saistīts ar betona minimālo pulēšanu, un apkalpošana vai gājēju plūsma var atjaunoties praktiski vienā acumirklī.
Estētiskums.
Pulētā betona skaistums ir tā augstajā spožumā, kā arī tā ārējais izskats līdzinās pulētajam akmenim. Pateicoties pildvielas pulēšanai un atsegšanai, pulētais betons rada dabiskā akmens iespaidu un izskatās dārgi un eleganti. Vēl viena būtiska priekšrocība, izmantojot pulēto betonu, ir tā augsta gaismas atstarošanas spēja, kas ir sevišķi svarīgi biroju ēkās, viesnīcās, restorānos un citās pastāvīgi apmeklējamās vietās, kurām vienkārši nepieciešams uzturēt savu pozitīvo profesionālo imidžu un izskatīties tīri un akurāti. Tas nozīmē, ka telpās, kurās ir pulētā betona grīda, palielinās redzamība un aušgaisma ir mazāk vajadzīga. Jūs varat izvēlēties Jūsu betona grīdas spīduma pakāpi: atlass, pusmatēts spīdums vai piesātināts spīdums, kad pulētais betons mirdz kā spogulis.
Ekonomiskums.
Pulētā betona grīdas iekārtas vērtība, ja izvēlas pareizu pieeju, nepārsniedz betona grīdas vērtību ar nostiprināto virskārtu. Pulētais betons ir ārkārtīgi konkurētspējīgs vērtības ziņā, jo tam nav nepieciešama praktiski nekāda kopšana, izņemot parasto mitro uzkopšanu. Ja aplūko pulēto betona grīdu dzīves cikla vērtību, tad, salīdzinājumā ar tradicionāliem grīdas segumiem, šī sistēma ir kā minimums trīs reizes lētāka.
Ekoloģija.
Betons ir dabisks materiāls, kurš sastāv no portlandcementa un pildvielām. Portlandcements tiek ražots no māla un kaļķakmens. Pildvielas ir dažādu kalnu iežu drupināšanas produkts. Tāpat betona sastāvā ietilpst ūdens, lai nodrošinātu tā cietēšanas reakciju. Tādējādi, betona sastāvā nav nedz iztvaikojošu šķīdinātāju, nedz migrējošu ķimikāliju, kuras var tikt pakļautas bioloģiskās sadalīšanās procesam, var izdalīt smaržu vai izraisīt alerģiju. Mūžsena betona problēma bija tāda, ka cietējot, portlandcements izdala kaļķi, kurš izveido korozijas sārmainus putekļus. Taču pulētā betona koncepcijā ietilpst ķīmiska virsmas nostiprināšana, kā rezultātā kaļķis pārveidojas par izturīgām inertām vielām. Bez tam, pielietojot sauso pulēšanu, 99,99 % daļiņu, kuras atrodas gaisā, sakopojas ar filtrācijas vakuuma sistēmas palīdzību. Tas ļauj veikt slīpēšanu bez jebkādām pauzēm ēkas uzkopšanai. Pulētais betons var „elpot”, uzsūcot un atbrīvojot ūdens tvaikus, un ar to pašu uzturot labvēlīgu atmosfēru telpā. Tas notiek tādēļ, ka nav necaurlaidīgu segumu betona virsmā. Pateicoties dabiski augstam pH līmenim (sārmainai dabai), betons neveicina baktēriju vairošanos vai sēnītes un pelējuma veidošanos.

PDFHTC Superfloor Concept brochure                                                 PDFKlindex Superconcrete brochure

Betona grīdas restaurācijas darbi:

Betona grīdas slipēšana

Betona grīdas pulēšana

Betona grīdas frēzēšana

Grīdas impregnēšana

Akmeņu reaktīva hidrofobizējoša impregnēšana
Zvani mums: +37126930109

©copyright by OSCA 2019. All rights reserved.